Dzisiaj jest Niedziela, 22 kwietnia 2018 r. 112 dzień roku

Witamy na naszej stronie

PROJEKT GRAFICZNY :

*W naszym zakresie działalności jest również pomoc przygotowaniu projektu graficznego pod potrzeby wydruku wielkoformatowego zapytanie o grafikę (mail tomek)

PRZYGOTOWANIE PROJEKTU DO DRUK :

NAZWA PLIKU - w nazwie pliku prosimy podać nazwę firmy, rozmiar pracy w cm, ilość sztuk, podłoże na jakim ma być wykonana.
SKALA OBRAZU - najlepiej gdyby pliki były zapisywane w skali 1:1, ewentualnie 1:10
FORMAT PLIKU - akceptowane formaty: EPS, TIFF, JPEG, CDR, PSD, PDF
KOLORY - żeby prace wyświetlane na monitorze wyglądały tak jak na wydruku należy używać składowych CMYK.

DOSTARCZENIE PLIKU

plik do druku można dostarczyć osobiście na płycie CD, bądź innym nośniku. Można także mniejsze pliki wysłać na adres vixon@vixon.pl lub grafika.tomek@vixon.pl oraz oczywiście na serwer firmowy ftp.vixonmedia.pl, hasło dostępu podajemy przy zamówieniu vixonmedia

ROZDZIELCZOŚĆ

WYMIARY – 504 cm na 238 cm. Spad górny 20 cm. – rysunek techniczny z wymiarami

DRUKUJEMY RÓWNIEŻ :

BILLBOARD
- wykożystowane są do prezentacji zewnętrznych. Do druku wykorzystywany jest papier powleczony, który przy skrajnych warunkach pogodowych, szczególnie przy dużej wilgotności powietrza, gdy papier przyjmuje wodę i naciska, spodnia warstwa i ma za zadanie izolować grafikę od poprzednich ekspozycji.
SIATKA
- jest idealnym materiałem do tworzenia ekspozycji o bardzo dużych rozmiarach. Fakt przepuszczalności i światła umożliwia zastosowanie siatki na budynkach biurowych i handlowych.
PLANDEKA
- ta forma reklamy dociera do bardzo dużej ilości ludzi. Wydruk na foli zapewnia idealne odwzorowanie kolorów, a możliwość laminacji zapewnia utrzymanie żywych kolorów na długo i to pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych.
BANER
- jest formą reklamy, którą widzi się niemal codziennie. Reklamy na banerach wykorzystywane są do prezentacji zewnętrznych, dlatego drukowane jest na foli, która po zalaminowaniu zachowuje żywe kolory na długo.

            

 

Copyright by www.vixonmedia.pl Wszystkie prawa zastrzeżone